• امروز دوشنبه پانزدهم آذر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اعزام 10 مدافع سلامت گیلانی به مشهد مقدس

اعزام 10 مدافع سلامت گیلانی به مشهد مقدس

مدیرکل اداره اوقاف وامور خیریه گیلان از اعزام 10 نفر از مدافعان سلامت در گیلان به مشهد مقدس در قالب هشتمین دوره طرح زائران حرم رضوی خبر داد.

 دوشنبه 10 آبان 1400   45  0      

به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ـ ابنا ـ حجت الاسلام و المسلمین «ستار علیزاده» امروز یکشنبه 9 آبان 1400 در جمع خبرنگاران، اعلام کرد: در راستای اجرای امینانه نیات واقفان هشتمین دوره طرح زائران حرم رضوی با هدف تکریم و تجلیل از کادر درمانی کرونا و مبلغان جهادی فعال در عرصه سلامت در قالب دوره سه روزه در مجتمع آموزشی فرهنگی امامت مشهد مقدس برگزار می‌شود.

مدیرکل اوقاف وامور خیریه گیلان گفت: 10 نفر از مدافعان سلامت گیلان نیز به جهت تلاش شبانه روزی در جبهه مقابله با کرونا از عواید موقوفات پور رجبعلی آستانه اشرفیه، حاج میرزا محمد علی تاجر نقشینه فروش رشت و ناصر قلی خان امجد الدوله صومعه سرا امروز به مشهد مقدس اعزام می شوند.

وی خاطرنشان کرد: دو نفر از مدافعان سلامت از آستانه اشرفیه و صومعه سرا و هشت نفر دیگر از رشت به زیارت امام رضا(علیه السلام) مشرف می شوند.

حجت الاسلام و المسلمین علیزاده گفت: باتوجه با زحماتی که مدافعان سلامت، همکاران کادر درمان و اورژانس و همچنین شبکه بهداشت و درمان طی سه سال اخیر متحمل شدند، سازمان اوقاف تصمیم گرفت تقدیر ویژه‌ای از این قشر داشته باشد.

مدیرکل اوقاف وامور خیریه گیلان با اشاره به تلاش های اوقاف گیلان در مقابله با کرونا، تاکید کرد: اوقاف و امور خیریه گیلان به همراه مراکز افق امامزادگان استان با تهیه وتوزیع بسته های کمک معیشتی، توزیع ملزومات بهداشتی، ضد عفونی مراکز تجمع عمومی و تهیه و توزیع ماسک در کنار کادر درمان فعالیت داشته است.

وی با اشاره به اجرای طرح نفس و تهیه کپسول اکسیژن برای مراکز درمانی گیلان، اذعان کرد: این طرح با کمک خیرین و عواید موقوفات همچنان ادامه دارد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار