• امروز دوشنبه پانزدهم آذر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اجرای پروژه کاشیکاری درمانگاه لشت نشا از عواید موقوفه فخرالدوله

اجرای پروژه کاشیکاری درمانگاه لشت نشا از عواید موقوفه فخرالدوله

پروژه کاشیکاری درمانگاه موقوفه لشت نشا از عواید موقوفه فخرالدوله در حال انجام است.

 پنج شنبه 29 مهر 1400   22  0      

به گزارش خبرگزاری برنا از گیلان ؛ حجت الاسلام سید حامد میر حسینی گفت: پروژه کاشیکاری درمانگاه موقوفه لشت نشا با اعتباری بالغ بر 80 میلیون تومان از محل موقوفه مرحومه فخرالدوله در حال انجام است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان رشت اظهار داشت: طی یکسال و نیم گذشته از محل موقوفه مرحومه فخرالدوله مبلغی بالغ بر 310 میلیون تومان جهت نصب سقف کاذب، کاشیکاری، خرید دستگاه کامل دندانپزشکی، اتوکلاو دندانپزشکی، تلویزیون 48 اینچ، لوازم پزشکی و غیره هزینه شده است.

وی خاطرنشان کرد: کاشیکاری اتاق های درمانگاه، سقف کاذب راهرو و رنگ آمیزی کل مجموعه به تدریج تا قبل از پایان سال انجام خواهد گرفت.

میر حسینی با بیان اینکه نیت موقوفه فخر الدوله تامین هزینه‌های درمانگاه لشت‌نشا است، تصریح کرد: کسانی که مستاجر رقبات این موقوفه هستند با پرداخت اجاره خود در واقع به شهر خود کمک می‌کنند.

وی افزود:وجود موقوفات متعدد در لشت نشا یک فرصت برای این شهر است که از محل پرداخت حقوق موقوفه از سوی مردم، این شهر به قطب درمانی در کشور و منطقه تبدیل شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه رشت گفت: تنها در 6 ماه نخست سال 99 بیش از ۲۴۸ میلیون تومان از محل درآمد موقوفه فخر الدوله در درمانگاه لشت نشا هزینه شده است.

حجت الاسلام میر حسینی اظهار داشت: این هزینه‌ها به صورت نصب سقف کاذب، کاشی کاری درمانگاه، تعمیر فاضلاب و نوسازی سرویس بهداشتی و خرید تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی بوده است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار