• امروز دوشنبه پانزدهم آذر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

معرفی سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف گیلان

معرفی سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف گیلان

طی مراسمی در دفتر مدیرکل اداره اوقاف و امور خیریه گیلان از آقای محمد قاسم پور، تکریم و حجت الاسلام کاظمی پور، به عنوان سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی اوقاف گیلان معرفی شد.

 شنبه 11 اردیبهشت 1400   7630  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه گیلان، حجت الاسلام ستار علیزاده، مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان در این مراسم با اشاره شب های قدر، بر لزوم بهره برداری از این شب ها تاکید کرد و گفت: برترین روز های سال پیش روی ماست و باید از آن برای ارتقای معنویت در زندگی بهره برد.
وی در ادامه خدمت در سازاوقاف را خدمتگذاری به بقاع متبرکه، قرآن و موقوفات دانست وگفت: بقاع متبرکه شعبه ای نور و معنویت اهل بیت هستند و فکر و منش و عملکردشان در مسیر اهل بیت است.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان تاکید کرد: هر خدمتی در اوقاف، خدمت به اهل بیت و قرآن و موقوفات است.
وی خاطرنشان ساخت: مسئولیت فعالیت در اوقاف سنگین است و انتظارات زیادی از ما در پیشگاه نخبگان و عموم مردم جامعه وجود دارد.
حجت الاسلام علیزاده افزود: مردم از سازمان اوقاف به عنوان نهادی دارای ظرفیت مادی و معنوی و فرهنگی انتظار دارند.
وی با بیان اینکه کار تشکیلاتی و جمعی رمز موفقیت جبهه انقلاب است، گفت: خود محوری برای یک فرد مومن انقلابی در کار تشکیلاتی ممنوع است.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان اظهار داشت: جبهه انقلاب نباید ساکت باشد و یک فرد انقلابی باید به دنبال تلاش برای خدمتگداری به مردم و اسلام و انقلاب باشد
وی با قدردانی از خدمات آقای قاسم پور معاون پیشین فرهنگی و اجتماعی اوقاف گیلان، گفت: حجت الاسلام کاظمی پور هم سالها در معاونت فرهنگی فعالیت داشته و تجربه خوبی در ماموریت های فرهنگی سازمان اوقاف دارد.
حجت الاسلام علیزاده، احساس مسئولیت همه جانبه با رویکرد انقلابی و جهادی، استقامت همه جانبه در کار و برنامه ریزی همه جانبه دقیق و با نظارت و همچنین تعامل و مشورت همه جانبه را از ویژگی های هر کارمند انقلابی برشمرد و گفت: همه موظف به خدمت به اسلام وانقلاب هستیم.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار