• امروز شنبه بیست و هفنم دی 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

گفتمان حضرت معصومه(س)گفتمان دینداری و حمایت از امام زمان(عج)است

گفتمان حضرت معصومه(س)گفتمان دینداری و حمایت از امام زمان(عج)است

حجت الاسلام علیزاده در مراسم گرامیداشت سالروز وفات حضرت معصومه(سلام الله) گفت: گفتمان حضرت معصومه، گفتمان دینداری و حمایت از امام زمان(عج) است.

 پنج شنبه 6 آذر 1399   31  0      

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از رشت، حجت الاسلام «ستار علیزاده» در مراسم گرامیداشت وفات حضرت معصومه(سلام الله) در آستان سید محمد سفید آستانه لنگرود گفت: قم به برکت هجرت حضرت معصومه(سلام الله) پایگاه نشر معارف اسلامی شده است.

مدیرکل اوقاف وامور خیریه گیلان قم را پایگاه فقه و فقاهت و نشر معارف دانست و افزود: خدماتی که از انقلاب در کشور اتفاق می افتد و حمایتی که از مظلومان عالم و کرامت بشری به برکت انقلاب اسلامی صورت می گیرد، مدیون سفر الهی حضرت معصومه(سلام الله) به قم است.

وی خاطرنشان کرد: سفر حضرت معصومه به ایران لطف و عنایت خدا بود.

علیزاده با بیان اینکه سفر حضرت معصومه(سلام الله) به قم را نباید احساسی دید، گفت: این سفر، حرکتی سیاسی و بصیرت افزا برای جریان انقلابی و شیعی بود.

وی اذعان کرد: حضرت معصومه(سلام الله) یک انقلابی ولایی به تمام معنا در دفاع از اسلام و انقلاب اهل بیت بود.

مدیرکل اوقاف وامور خیریه گیلان اقدام مهم دیگر حضرت معصومه(سلام الله) را زمینه سازی تبلیغ معارف اسلامی خواند و گفت: اگر سفر حضرت معصومه(سلام الله) به ایران نبود، حوزه علمیه قم نبود و علمای دیروز و امروز تربیت نمی شدند.

وی با اشاره به اینکه گفتمان حضرت معصومه(سلام الله)، گفتمان دینداری و حمایت از امام زمان است، تاکید کرد: انتظار حضرت معصومه(سلام الله) از ما، حمایت از ولایت و جبهه انقلاب است.

حجت الاسلام علیزاده اظهار داشت: جنس حرکت و هجرت حضرت معصومه(سلام الله) پیوستگی فکری، قلبی و عملی با ولایت است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار