• امروز شنبه بیست و هفنم دی 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

بیانیه مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان به مناسبت هفته بسیج

بیانیه مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان به مناسبت هفته بسیج

حجت الاسلام علیزاده، مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان به مناسبت هفته بسیج بیانیه ای صادر کرد.

 دوشنبه 3 آذر 1399   25  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه گیلان متن بیاینه به شرح زیر است: بسیج شجره طیبه و شبکه بسیار بزرگ و جهانی خدمت رسانی در ابعاد مختلف نیازمندی های فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و ... بشری و مدافع حقیقی و واقعی ارزشهای الهی و اسلامی ودینی و انقلابی و کرامت بشری است.
امروز این یادگار ماندگار قرآنی و اسلامی معمار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) با تدبیر خلف صالح آن عزیز سفر کرده حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای منشا خدمات و برکات بسیار بزرگ و به عنوان یک الگو در داخل و خارج کشور بوده و به مدل مدیریتی و خدمت گذاری و خدمت رسانی در دنیا و حتی بین نخبگان و سیاستمداران منصف جهت حل مشکلات و رفع و دفع احتیاجات مبدل شده است.
قطعاً این تفکر انقلابی و قرآنی، مظهر تمدن سازی و جریان سازی ظهور امام زمان، مهدی آل محمد(ص) می باشد.
لذا با تبریک این هفته پر افتخار و با عظمت به همه بسیجیان عالم به ویژه ایران اسلامی خصوصاً بزرگ بسیجی جهان مقام معظم رهبری امام خامنه ای کبیر و تجدید عهد میثاق با شهدا و امامین انقلاب و مردم عزیز، امیدوارم که همه دلدادگان به حریم انقلاب و اسلام بتوانیم با استفاده از همه ظرفیت های و امکانات مادی و معنوی موجبات ترویج و تبلیغ بیشتر این تفکر ناب نبوی و علوی را فراهم کنیم تا دنیای آباد و آزاد اسلامی و دینی و آماده پذیرش آن موعود امم را رقم بزنیم.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار