• امروز جمعه بیست و هشتم شهریور 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

کارکنان اداره اوقاف و اصحاب وقف ومعه سرا با فرماندار این شهرستان دیدار کردند

کارکنان اداره اوقاف و اصحاب وقف ومعه سرا با فرماندار این شهرستان دیدار کردند

کارکنان اوقاف و اصحاب وقف شهرستان صومعه‌سرا با سیدمحمدی فرماندار شهرستان صومعه‌سرا دیدار و گفتگو کردند.

 دوشنبه 13 آبان 1398   31  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه گیلان، سیدمحمدی، فرماندار صومعه‌سرا یاد و خاطره‌ی شهدای ۱۳ آبان را گرامی داشت و افزود: ۱۳ آبان نقطه عطفی در تاریخ کشور است و باید به صورت باشکوه‌تر در هر سال برگزار گردد.

ییدمحمدی ضمن تشکر از جمع حاضر در جلسه، از زحمات هیات امناهای بقاع متبرکه شهرستان تقدیر کرد و عنوان داشت؛: مقام معظم رهبری تاکید فراونی بر رسیدگی به امورات بقاع متبرکه داشته‌اند و بقاع متبرکه را، قطب فرهنگی دانسته‌اند.

سیدمحمدی افزود؛استفاده از ظرفیت‌های فرهنگی بقاع متبرکه، جریان سیال فرهنگی می‌باشد که می‌توان از راه و روش و سیره‌های آن، در بهبود روش تربیت و آموزش در جامعه استفاده نمود.

فرماندار شهرستان صومعه‌سرا با اشاره به نقش وقف در جامعه عنوان داشت: وقف می‌تواند در حوزه‌های فقرا و کمک به نیازمندان، مشکلات بسیاری را برطرف کند.

🔹سیدمحمدی با تاکید بر کم بودن اعتبارات تخصیصی افزود؛متاسفانه اعتبارات تخصیص‌یافته در حوزه‌های مختلف بسیار کم است و آن چیزی که بر روی کاغذ می‌آوریم، با چیزی که تخصیص می‌یابد، فرق بسیار فراواتی دارد.

سیدمحمدی در پایان اظهار کرد: تلاش می‌کنیم بتوانیم کمک قابل توجهی به بقاع و مساجد انجام دهیم.

در ابتدای مراسم، ریاست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان، به ارائه آمار و عملکرد اداره اوقاف پرداخت.

🔹لازم به ذکر است پس از استماع سخنان تنی چند از خادمین هیئت‌های امنا در این جلسه مبنی بر کمبود امکانات و مبالغی برای هزینه‌های عمرانی و ساخت و نگه‌داری بقاع متبرکه، سیدمحمدی قول پیگیری برای رفع مشکلات این بقاع متبرکه را دادند.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار