• امروز سه شنبه بیست و پنجم تیر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

۲۵ بقعه شاخص صومعه‌سرا؛ مجری طرح «ضیافت الهی»

۲۵ بقعه شاخص صومعه‌سرا؛ مجری طرح «ضیافت الهی»

رئیس اوقاف صومعه‌سرا با بیان اینکه همزمان با ماه مبارک رمضان طرح «ضیافت الهی» در سطح بقاع متبرکه شهرستان برگزار می‌شود، گفت: امسال ۲۵ بقعه متبرکه و شاخص شهرستان صومعه‌سرا مجری این طرح هستند.

 پنج شنبه 19 اردیبهشت 1398   9  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیرهی گیلان و به نقل از خبرگزاری ایکنا،  حسن راستاد، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان صومعه‌سرا، روز گذشته در جمع خبرنگاران ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: سازمان اوقاف و امور خیریه در مناسبت‌های مختلف طرح‌ها و برنامه‌های متنوعی را در سطح بقاع متبرکه برگزار می‌کند.

وی با بیان اینکه همزمان با ماه مبارک رمضان طرح «ضیافت الهی» در سطح بقاع متبرکه شهرستان برگزار می‌شود، افزود: امسال ۲۵ بقعه متبرکه و شاخص شهرستان صومعه‌سرا مجری این طرح هستند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان صومعه‌سرا گفت: در قالب این طرح سخنرانی و استقرار مبلغان و مشاوران برای ترویج سبک زندگی اسلامی و پاسخگویی به شبهات، جلسات تفسیر قرآن و ترتیل‌خوانی و جزءخوانی در ماه مبارک رمضان در بقاع متبرکه انجام می‌شود.

راستاد با بیان اینکه توزیع افطاری ساده در بقاع متبرکه از جمله برنامه‌های در نظر گرفته شده است، تصریح کرد: برگزاری جشن میلاد امام حسن مجتبی(ع) و ویژه‌برنامه‌های لیالی قدر و «خدیجه مادر امت» در آستان مقدس امامزادگان از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده است.

رئیس اوقاف صومعه‌سرا هدف از اجرای طرح ضیافت الهی را ترویج فرهنگ غنی اسلام، قرآن و تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی که مورد تأکید مقام معظم رهبری است، عنوان کرد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار