• امروز سه شنبه بیست و پنجم تیر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

جزء خوانی روزانه قرآن کریم در ۱۱۶ بقعه متبرکه گیلان

جزء خوانی روزانه قرآن کریم در ۱۱۶ بقعه متبرکه گیلان

مدیرکل اوقاف گیلان گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان جزءخوانی روزانه قرآن کریم در ۱۱۶ بقعه متبرکه مجری طرح ضیافت الهی برگزار می‌شود.

 پنج شنبه 19 اردیبهشت 1398   15  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه گیلان و به نقل از خبرگزاری شبستان ، حجت الاسلام «ستار علیزاده » با اشاره به آغاز طرح ضیافت الهی در بقاع متبرکه گیلان همزمان با ماه مبارک رمضان به خبرنگار خبرگزاری شبستان از رشت گفت: برنامه‌های قرآنی ماه رمضان در قالب طرح ضیافت الهی در ۴۲۰ بقعه متبرکه استان اجرا می شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان با اشاره به برگزاری محافل انس با قرآن در بقاع متبرکه استان افزود: 308 کلاس آموزش قرآن کریم و طرح تربیت حفظ در بقاع متبرکه مجری برگزاری محافل انس با قرآن کریم در سراسر استان هستند.

وی اظهار کرد: همچنین ترتیل‌خوانی قرآن کریم در امامزادگان و بقاع متبرکه استان برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام علیزاده به جزءخوانی قرآن کریم همزمان با ماه رمضان اشاره و اعلام کرد: جزءخوانی روزانه قرآن کریم در 116 بقعه متبرکه مجری طرح ضیافت الهی برگزار می‌شود.

وی جزءخوانی آستان خواهر امام رشت را برجسته‌ترین محفل جزءخوانی اوقاف گیلان اعلام و بیان کرد: این محفل از شبکه استانی باران پخش زنده شده و در رسانه ملی هم بازتاب دارد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان از برپایی سفره‌های ساده افطار در بقاع متبرکه خبر داد و بیان کرد: برگزاری سخنرانی، ادعیه مشترک ماه رمضان، دعای ابوحمزه، دعای افتتاح از دیگر برنامه‌‌های ماه مبارک رمضان است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار