• امروز پنج شنبه سی ام خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

داوطلبان شرکت در مسابقه های قرآن در گیلان ثبت نام می شوند

داوطلبان شرکت در مسابقه های قرآن در گیلان ثبت نام می شوند

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه گیلان گفت: از داوطلبان در این استان برای شرکت در چهل و دومین دوره مسابقه های قرآن کریم در رده سنی بالای 18 سال به صورت رایگان ثبت نام به عمل می آید.

 یک شنبه 25 فروردین 1398   72  0      

 به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه گیلان و به نقل از ایرنا محمد مهدی قربانیان روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: علاقمندان برای ثبت نام در این دوره از مسابقه ها تا پانزدهم اردیبهشت ماه آینده فرصت دارند تا از طریق سایت www.guraniran.ir نامنویسی کنند.
وی اظهار داشت: چهل و دومین دوره مسابقه های قرآن کریم بالای 18 سال در 15 رشته از جمله حفظ پنج جزء، 10 و 20 جزء، حفظ کل قرآن کریم، قرائت تحقیق، ترتیل، اذان و دعاخوانی، در بخش رشته های معارفی شامل حفظ و معارف موضوعی قرآن کریم، حفظ و معارف احادیث قرآن کریم و تفسیر قرآن کریم برگزار می شود.
رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه گیلان خاطر نشان کرد: همسرایی، همخوانی قرآن کریم، آثار دو یا چند زبانه عربی، فارسی، ترکی و انشاد انفرادی تک ‌خوانی از جمله دیگر موضوعات رقابت داوطلبان در این دوره از مسابقه هاست.
وی بیان داشت: چهل و دومین دوره مسابقه های قرآن کریم در سه بخش شهرستانی، استانی و کشوری برگزار می شود که زمان برگزاری این رقابت ها اعلام خواهد شد.
قربانیان یادآور شد: مسابقه های قرآن کریم در رده سنی زیر 18 سال بر اساس تفاهمنامه منعقد شده توسط آموزش و پرورش برگزار می شود و اوقاف و امور خیریه مسئول برگزاری مسابقه های قرآنی در رده سنی بالای 18 سال بزرگسالان است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار