• امروز پنج شنبه سی ام خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

۳۵ بقعه متبرکه صومعه‌سرا میزبان جشن‌های نیمه‌شعبان

۳۵ بقعه متبرکه صومعه‌سرا میزبان جشن‌های نیمه‌شعبان

رییس اداره اوقاف صومعه سرا گفت: جشن‌های نیمه شعبان در ۳۵ بقعه متبرکه شهرستان صومعه‌سرا برگزار می‌شود.

 یک شنبه 25 فروردین 1398   36  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه گیلان و به نقل از شبستان گیلان، حسن راستاد، رییس اداره اوقاف صومعه سرا با تبریک اعیاد شعبانیه، اظهار کرد: ماه شعبان از ماه‌های پرفضیلت است که میلاد منجی عالم بشریت هم در آن واقع شده است.

رئیس اوقاف و امور خیریه صومعه‌سرا با بیان اینکه باید از ظرفیت بقاع متبرکه در راستای هرچه باشکوه‌تر برگزار کردن جشن نیمه شعبان استفاده کرد، افزود: مردم عشق به مهدویت را در اعیاد شعبانیه زنده می‌کنند که باید از این فرصت در راستای ترویج فرهنگ مهدویت در جامعه تلاش کنیم.

وی با بیان اینکه بقاع متبرکه و آستان مقدس امامزادگان شهرستان برای برگزاری جشن‌های نیمه شعبان آمادگی دارند، گفت: در این راستا 35 بقعه متبرکه این شهرستان میزبان برگزاری جشن میلاد امام زمان(عج) هستند.

راستاد تصریح کرد: سخنرانی خطیبان توانمند در زمینه مهدویت و انتظار، مولودی‌خوانی، محفل انس با قرآن، قرائت ادعیه، و چراغانی صحن و آستان بقاع و خیابان‌های اطراف از جمله برنامه‌های جشن نیمه شعبان در بقاع متبرکه است.

وی خاطرنشان کرد: برپایی نمازجماعت، برگزاری مسابقه‌های فرهنگی، برپایی ایستگاه صلواتی، برپایی ایستگاه مشاوره وقف در بقاع متبرکه از دیگر برنامه‌های جشن نیمه شعبان است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار