• امروز پنج شنبه سی ام خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اعلام حمایت ائمه جمعه و جماعت، روحانیون و طلاب استان گیلان از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی+ تصاویر

اعلام حمایت ائمه جمعه و جماعت، روحانیون و طلاب استان گیلان از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی+ تصاویر

ائمه جمعه و جماعت، روحانیون و طلاب استان گیلان در مراسمی با حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، این نیروهایجان بر کف را محبوب دل‌های ایرانیان دانستند و اذعان کردند که اقتدار سپاه و نیروهای مسلح دشمن را عصبانی کرده است.

 شنبه 24 فروردین 1398   53  0      

 به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه گیلان و به نقل از خبرگزاری بسیج گیلان، فرمانده سپاه قدس گیلان پنجشنبه(22 فروردین) در مراسم اعلام حمایت ائمه جمعه و جماعت، روحانیون و طلاب استان گیلان از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سالن جلسات نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان با بیان اینکه سپاه هیچ‌وقت از روحانیت فاصله نمی‌گیرد اظهار کرد: حیات سپاه به روحانیت مرتبط بوده و سلاح سپاه مردم و مغز و فکر سپاه روحانیت است.
سردار محمد عبدالله پور با اشاره به اینکه امام برای حفظ انقلاب سپاه را تشکیل داد افزود: امام کار سپاه را پاسداری از انقلاب قرار داد، زیرا برای اینکه انقلاب و دین اسلام در دنیا بر پا شود خون‌های زیادی ریخته شده و انقلاب ما حاصل زحمات پیامبر اکرم (ص) است.
وی با بیان اینکه اثرات شهدا بعد از شهادت نیز ادامه دارد گفت: ما پاسدار خون شهدا هستیم، شهدایی که جان خود را برای این انقلاب فدا کردند.
فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه کمک‌های مردمی به هم‌وطنان سیل‌زده در شرایطی که در اوج مشکلات اقتصادی هستند ستودنی است بیان کرد: مردم گیلان لوازم‌خانگی نزدیک به 300 خانوار سیل‌زده را تأمین کردند.
عبدالله پور با بیان اینکه ما برای روبرو شدن با آمریکایی‌ها و رژیم کودک کش آل سعود لحظه‌شماری می‌کنیم گفت: آمریکایی‌ها قدرت ما را می‌دانند و توانایی انجام هیچ حرکت نظامی را ندارند زیرا می‌دانند با کوچک‌ترین اقدامی با واکنش سخت ما روبرو خواهند شد.
وی با اشاره به اینکه مشکلات اقتصادی در داخل کشور را باید برطرف کنیم گفت: مسئولان باید برای حل مشکلات اقتصادی موجود در جامعه تلاش کنند.
سپاه محبوب دل‌های ایرانیان است
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گیلان نیز با تبریک اعیاد شعبانیه اظهار کرد: اقدامات عملیِ مخلصانه، ولایتمدارانه، استکبارستیزانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، خشم دشمنان را برانگیخته است.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین ستار علیزاده با اشاره به اینکه سپاه محبوب ملت ایران است، افزود: قشر روحانیت، اقدام خصمانه، کینه‌توزانه، نابخردانهِ منفورترین دولت دنیا یعنی ایالات‌متحده آمریکا در معرفی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران به‌عنوان گروه تروریستی را محکوم می‌کنیم.
وی با اشاره به اینکه سرکردگان رژیم تروریستی آمریکا، بی‌عقل، وحشی و دیوانه هستند، گفت: بی‌تردید این حرکت مذموم، باعث شکست‌های پی‌درپی و محو کامل آن یاغیان جهانی می‌شود و همچنین افزایش محبوبیت بیشتر پاسداران جان‌برکف را در دنیای امروز به همراه دارد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار