• امروز جمعه دوم فروردین 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

رويكرد بسيار مناسب در مجموعه روابط عمومي شكل گرفته است/ارتباط قوي بين همه بخش هاي سازمان اوقاف وجود دارد

رويكرد بسيار مناسب در مجموعه روابط عمومي شكل گرفته است/ارتباط قوي بين همه بخش هاي سازمان اوقاف وجود دارد

حجت الاسلام والمسلمين عادل ، معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف بر ضرورت ارتباط بین بخش‌های مختلف و روابط عمومی سازمان اوقاف تاکید کرد و گفت: ارتباط گیری از طرف اداره کل روابط عمومی ضعیف نبوده است .

 سه شنبه 13 شهریور 1397   84  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان گيلان ، حجت الاسلام والمسلمين عادل ؛ معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه در هفتمین دوره آموزشی مسئولان و کارشناسان روابط عمومی ادارات اوقاف کشور با حضور در جمع مسئولان روابط عمومی استان‌های مختلف و ستاد سازمان اظهار کرد : باید ارتباط بین بخش‌های مختلف سازمان و روابط عمومی افزایش یابد .
وی با تاکید بر اینکه ارتباط گیری از طرف اداره کل روابط عمومی ضعیف نبوده است ، تصریح کرد : رویکردی که در دو ماه اخیر از روابط عمومی سازمان دیده‌ام ، واقعا جای تحسین و تشکر دارد .
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف با اشاره به اینکه فعالیت‌های مناسبی در روابط عمومی سازمان اوقاف در راستای کارهای محتوایی و پرداختن به پاسخگویی شبهات امام‌زادگان و ... انجام گرفته است، گفت: در برخی حوزه‌های کاری در اوقاف اگر خدمات وقف برای مردم برجسته شود ، برخی نارضایتی‌ها از بین می‌رود .
عادل با اشاره به اینکه در دهه وقف با بارشی از اخبار مرتبط با این حوزه روبرو هستیم ، افزود : ظرفیت‌ها اینقدر بالا است که اگر در بقیه ایام سال بارشی از محتواها و اخبار نداریم این یعنی مشکل از ما بوده است .
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر