• امروز چهارشنبه سی ام آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

خدمت در مجموعه اوقاف يك توفيق الهي است/با روحيه تعاون،همدلي و همكاري شاهد رشد و شكوفايي موقوفات و بقاع متبركه خواهيم بود

خدمت در مجموعه اوقاف يك توفيق الهي است/با روحيه تعاون،همدلي و همكاري شاهد رشد و شكوفايي موقوفات و بقاع متبركه خواهيم بود

حجت الاسلام والمسلمين عادل ، معاون فرهنگي و اجتماعي سازمان اوقاف و امورخيريه در جلسه شوراي اداري اوقاف و امورخيريه گيلان : خدمت در مجموعه اوقاف را به جرات می توان گفت که یک توفیق الهی است که باید قدر این نعمت و تکلیف را بدانیم .

 یک شنبه 17 تیر 1397   44  0      

به گزارش روابط عمومي اداره كل اوقاف و امورخيريه استان گيلان ، حجت الاسلام والمسلمين عادل ، معاون فرهنگي و اجتماعي سازمان اوقاف و امورخيريه در جلسه شوراي اداري اوقاف و امورخيريه گيلان ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت امام جعفر صادق(ع) ، گفت : خوشحالم امروز در جمع همکاران اوقاف گیلان هستم و امیدوارم این همدلي و همکاری كه شاهد هستيم به پیشبرد اهداف عالی سازمان اوقاف در استان پرافتخار گیلان بیانجامد .
وي همچنين افزود : امروز شاهد برنامه ریزی خوبی در مجموعه اوقاف و امورخيريه گیلان هستیم و امیدواریم با وجود این روحیه تعاون و همکاری شاهد رشد و شکوفایی بقاع متبرکه و موقوفات در استان باشیم .
معاون فرهنگي و اجتماعي سازمان اوقاف و امورخيريه كشور همچنين افزود : خدمت در اوقاف یک افتخار است و به جرات می توان گفت که اين خدمت یک توفیق الهی است که باید قدر این نعمت و تکلیف را بدانیم .
عادل همچنين افزود : همه جامعه و مردم این دستگاه را منتصب به ولایت فقیه می دانند و عملکرد مثبت و قوي ما پرچم ولایت را بالا و خدای نکرده کم کاری نیز ضربات جبران ناپذیری وارد خواهد کرد .
 
وي همچنين افزود : امروز ادارات اجرایی شهرستان ها در خط مقدم اجرایی برنامه هاي مختلف قرار دارند و همه بخش ها در اوقاف به نوبه خود کارهاي پرحجم و سختی دارند و این موضوع از نگاه مديران در همه بخش ها دیده خواهد شد ولو به زبان گفته نشود .
معاون فرهنگي و اجتماعي سازمان اوقاف و امورخيريه كشور همچنين گفت : در سالهاي اخير اتفاقات و کارهای بسيار خوبي در حوه موقوفات و بقاع متبركه انجام شده و بسیار مثمرثمر بوده است و صدالبته کارهای بسیار زیاد دیگری نیز مانده است که با روحیه جهادی ، انقلابی ، تعاون و همدلی انجام خواهد شد .
عادل همچنين افزود : پيشرفت ها و برنامه هاي خوب اوقاف در تمامي عرصه ها باید به سمع و نظر مسئولین ، جامعه و گروهاي مرجع برسد .
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر