• امروز چهارشنبه سی ام آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

با هم دلي و همكاري ميتوان شاهد شكوفايي موقوفات حوزه هاي علميه باشيم/استفاده از ظرفيت روحانيون و علماء براي تبليغ و ترويج فرهنگ وقف

با هم دلي و همكاري ميتوان شاهد شكوفايي موقوفات حوزه هاي علميه باشيم/استفاده از ظرفيت روحانيون و علماء براي تبليغ و ترويج فرهنگ وقف

حجت الاسلام والمسلمين عليزاده ، مديركل اوقاف و امورخيريه گيلان در نشست هم انديشي موقوفات حوزه هاي علميه : امروز در حوزه وقف و تبلیغ آن نیازمند كوشش جدی علماء و روحانیون هستیم و باید از ظرفیت ائمه جمعه برای تبليغ و ترويج اين سنت حسنه استفاده شود .

 یک شنبه 17 تیر 1397   35  0      

به گزارش روابط عمومي اداره كل اوقاف و امورخيريه گيلان ، نشست هم انديشي موقوفات حوزه هاي علميه گيلان با حضور مديران حوزه علميه و اوقاف و امورخيريه در حوزه علميه اميرالمومنين(ع) رشت برگزار شد .
در اين نشست ابتدا حجت الاسلام والمسلمين عليزاده ، مديركل اوقاف و امورخيريه گيلان ضمن تسليت ايام شهادت امام جعفر صادق(ع) و تشكر از برگزاري اين نشست هم انديشي ، گفت : امیدواریم امروز بتوانیم با همدلي دایره این همکاری را گسترش دهیم و شاهد شکوفایی روز افزون موقوفات بالاخص موقوفاتی که نیات مرتبط با حوزه های علمیه دارند باشیم .
وي همچنين افزود : مجموعه اوقاف و امورخیریه گیلان با مدیریت جهادی و انقلابی آماده هرگونه همکاری برای احصاء موقوفات و رقبات حوزه های علمیه است .
عليزاده همچنين افزود : امروز در حوزه وقف و تبلیغ آن نیازمند كوشش جدی علماء و روحانیون هستیم و باید از ظرفیت ائمه جمعه برای تبليغ و ترويج اين سنت حسنه استفاده شود .
مديركل اوقاف و امورخيريه گيلان همچنين گفت : مدیران حوزه های علمیه با مطالعه دستورالعمل های قوانين اوقاف می توانند در روشن شدن احكام و دستورات قانونی در اين خصوص و همچنين تشکیل احیاء موقوفات حوزه علميه با استفاده از ظرفیت روحانیون نیز می تواند در حل و فصل بسياري از مشكلات كمك نمايد .
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر