• امروز چهارشنبه سی ام آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

تخصص اعتبار براي پيشبرد عمليات عمراني امامزادگان شهرستان آستارا

تخصص اعتبار براي پيشبرد عمليات عمراني امامزادگان شهرستان آستارا

حجت الاسلام والمسلمين عليزاده ، مديركل اوقاف و امورخيريه گيلان از تخصيص اعتبار براي پيشبرد عمليات عمراني آستان مقدس امامزادگان شهرستان آستارا ، خبر داد .

 دوشنبه 11 تیر 1397   35  0      

به گزارش روابط عمومي اداره اوقاف و امورخيريه شهرستان آستارا ، حجت الاسلام والمسلمين عليزاده ، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گیلان در نشست بررسی وضعیت پروژه‌های عمرانی شهرستان آستارا با حضور مهندس شعبانپور ، معاون عمراني استانداري گيلان كه در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان آستارا برگزار شده بود ، اظهار کرد : پروژه‌های عمرانی امام‌زادگان ابراهیم(ع) و قاسم(ع) شهرستان آستارا متشکل از ساختمان آستان مقدس ، حسینیه امامزادگان ، واحدهای تجاری ، اقامتی و سرویس بهداشتی است.
علیزاده همچنين اعتبار موردنیاز جهت تکمیل ساختمان فیزیکی امام‌زادگان ابراهیم(ع) و قاسم(ع) شهرستان آستارا را حدود ۴ میلیارد تومان دانست و بیان کرد : عملیات احداث ساختمان فیزیکی امامزادگان این شهرستان از سال 84 شروع شده و تاکنون برای تكميل آن سه و نيم میلیارد تومان هزینه شده است .
وي همچنين افزود : از آنجا که این شهرستان پيشاني ورود مسافران خارجي به كشور عزيزمان است ، اين آستان مقدس محل خدمات رسانی قسمت اعظم مسافران داخلی و خارجی در ايام مختلف سال می باشد كه می طلبد مسئولان استانی توجه ويژه اي به این مکان مقدس و قطب فرهنگي استان و كشور داشته باشند .
در اين جلسه همچنين به دستور مهندس شعبانپور ، معاون امور عمرانی استانداري گيلان ، یک میلیارد تومان اعتبار در سال ۹۷ براي پيشبرد عمليات عمراني آستان مقدس امامزادگان آستارا به تصويب رسيد .
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر