• امروز چهارشنبه سی ام آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

صدور برکات انقلاب از تلالو نور قرآن کریم است/راه ولايت فقيه،بستر فلاح و مسير رستگاري است

صدور برکات انقلاب از تلالو نور قرآن کریم است/راه ولايت فقيه،بستر فلاح و مسير رستگاري است

حجت الاسلام والمسلمين عليزاده ، مديركل اوقاف و امورخيريه گيلان در مراسم تجليل از برگزيدگان قرآني استان گيلان : برکاتی که از انقلاب اسلامی به دنیا صادر می‌شود از تلالو قرآن کریم بوده است .

 شنبه 2 تیر 1397   29  0      

به گزارش روابط عمومي اداره كل اوقاف و امورخيريه استان گيلان ، حجت الاسلام والمسلمين عليزاده ، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گیلان در مراسم تجليل از برگزيدگان قرآني استان گيلان كه در سالن اجتماعات مجتمع فرهنگي هنري خاتم الانبياء رت برگزار شده بود با اشاره به نقش قرآن کریم در سعادت بشر اظهار کرد : نقش قرآن کریم بعد از پیروزی انقلاب اسلامی پررنگ شد و خدمت مهم و تاثیرگزاری که قرآن کریم به انقلاب اسلامی داشته غیرقابل‌انکار است .
وی با بیان اینکه انقلاب ، ملت، شهدا و دلدادگان انقلاب، نگاهی قرآنی داشته و دارند گفت : برکاتی که از انقلاب اسلامی به دنیا صادر می‌شود از تلالو قرآن کریم بوده و تا مادامی‌که ایران اسلامی زیر پرچم قرآن حرکت کند بستر فلاح و رستگاری فراهم آن فراهم می‌شود.
علیزاده با بیان اینکه قرآن کریم علاوه براثر گذاری در حوزه فردی ، در حوزه اجتماعی و سیاسی نیز مؤثر است افزود : راهی که امام خمینی(ره) آغاز و رهبری معظم نظام ادامه می‌دهد منتج به آبادانی شده و بستر فلاح و رستگاری انسان را فراهم کرده است.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گیلان با اذعان به اینکه قرآن کریم می‌تواند جهان و جامعه را از بدی ، ظلم و کجی‌ها دور نگاه دارد گفت : قرآن کریم نجات‌بخش بشر بوده و آرامش را به جامعه هدیه می‌دهد .
وي با اشاره به تعاملات خوب استان گیلان در زمینه حوزه‌های قرآنی تصریح کرد : امروز ایران اسلامی در مقابل دشمنان و فتنه گران داخلی و خارجی زیر پرچم و سایه قرآن و ولایت حرکت می‌کند که باعث شد تا قدرت‌های استکباری ازجمله آمریکا جرئت نکنند غلطی علیه ایران را کنند .
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر