• امروز سه شنبه بیست و چهارم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

به گزارش روابط عمومي اداره كل اوقاف و امورخيريه گيلان ، حجت الاسلام والمسلمين عليزاده ، مديركل اوقاف و امورخيريه استان گيلان در ديدار اصحاب رسانه استاني با وي با تبريك مجدد ايام سال جديد و آرزوي سربلندي و توفيق در اين سال براي همه دست اندركاران زحمتكش و بي ادعاي رسانه كه وظيفه سنگين اطلاع رساني بركات و توفيقات انقلاب به مردم را دارند ، گفت : مجموعه اوقاف و امورخيريه در ساليان اخير با برنامه هاي مدون و علمي توانسته گام هاي بسيار موثر و موفق در اعتلاي سنت حسنه وقف ، موقوفات ، بقاع متبركه و قرآن بر دارد .
وي همچنين افزود : همه خوبی هاي دنيا در فرهنگ وقف وجود دارد ، وقف به نوعي کلکسیونی از خوبی ها است ، نوع دوستی ، دین دوستی ، ارزش دوستی ، دگر دوستی و تمامی حوزه ها و مجراهای مختلف كه در دين بسيار به آن سفارش و تاكيد شده در سنت حسنه و الهي وقف وجود دارد .
مديركل اوقاف و امورخيريه گيلان همچنين افزود : وقف با پیشینه تاریخی و با وجود قدمت بالا ، همچنان در تاریخ میدرخشد و براي واقف ماندگار است .
عليزاده همچنين گفت : با دادن هدیه و خدمات مالی ، مشکلات نيازمندان جامعه ، مقطعی حل می شود ، ولی با وقف برای همیشه اين بركات براي جامعه جاري خواهد بود .
خدمت به وقف ، خدمت به همه خوبي ها است/ وقف با پیشینه تاریخی براي هميشه در تاريخ ماندگار است

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار