• امروز دوشنبه پانزدهم آذر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

تشکیل شبکه خادمین رسانه‌ای بقاع متبرکه برای نخستین بار در کشور/اجرای طرح آرامش بهاری در ۲۶۰ بقعه متبرکه

تشکیل شبکه خادمین رسانه‌ای بقاع متبرکه برای نخستین بار در کشور/اجرای طرح آرامش بهاری در ۲۶۰ بقعه متبرکه

حجت الاسلام والمسلمين عليزاده ، مديركل اوقاف و امورخيريه گيلان : در این طرح هر بقعه متبرکه ، یک شبکه خادمین رسانه‌ای افتخاری تشکیل می‌دهد تا هر بقعه به‌اندازه ظرفیت خود با حضور فعالین رسانه‌ای و خبرنگاران افتخاری به مردم معرفی شود .

 شنبه 28 بهمن 1396   1052  0      

به گزارش روابط عمومي اداره كل اوقاف و امورخيريه استان گيلان ، حجت‌الاسلام والمسلمين علیزاده ، مديركل اوقاف و امورخيريه استان گيلان با تسلیت ایام شهادت حضرت صدیقه طاهره(سلام‌الله عليها) اظهار کرد : یکی از حوزه‌های مؤثر در حوزه‌های عملکرد هر اداره‌ای حوزه اطلاع‌رسانی از طریق رسانه است که مردم از برنامه‌ها و رخدادهای نهادها مطلع می‌شوند .
وی با بیان اینکه اقدامات خوبی توسط خیرین ، هیئت‌امناء و مردم درزمینه ساخت‌وساز ، کارهای فرهنگی و مذهبی در بقاع متبرکه انجام می‌شود گفت : یکی از نیازهای اساسی امروز اطلاع‌رسانی برنامه‌ها و فعالیت‌های فرهنگی در بقاع متبرکه برای ایجاد روحیه نشاط و آرامش معنوی به مردم است .
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گیلان از تشکیل شبکه خادمین رسانه‌ای بقاع متبرکه استان گیلان خبر داد و افزود : در این طرح هر بقعه متبرکه ، یک شبکه خادمین رسانه‌ای افتخاری تشکیل می‌دهد تا هر بقعه به‌اندازه ظرفیت خود با حضور فعالین رسانه‌ای و خبرنگاران افتخاری به مردم معرفی شود .
علیزاده با اذعان به اینکه این فعالان رسانه‌ای بقاع متبرکه ، اخبار و عملکرد هیئت‌امناء را به سمع و نظر اصحاب رسانه شهرستان‌ها و روابط عمومی می‌رسانند بیان کرد : این طرح برای نخستین بار در استان گیلان آغازشده و امیدواریم با موفقیت این طرح بتواند به‌عنوان یک الگوی موفق در سطح کشور معرفی و ترویج شود.
وی با بیان اینکه اوقاف برای اطلاع‌رسانی از عملکرد خود نیاز به ارتباط بیشتر با رسانه‌ها دارد خاطرنشان کرد: بیشترین فعالیت فرهنگی و قرآنی در بقاع متبرکه رقم می‌خورد که برای اطلاع‌رسانی نیاز به تشکیل شبکه خادمین رسانه‌ای در سطح بقاع متبرکه استان گیلان بود .
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گیلان از اجرای طرح آرامش بهاری در ۲۶۰ بقعه متبرکه هم‌زمان با ایام عید نوروز خبر داد و افزود : این برنامه در قالب خدمت‌رسانی مطلوب به زائرین ، مجاورین و بهره‌مندی از فعالیت‌های فرهنگی ازجمله برگزاری نماز جماعت و ادعیه خواهد بود که همه آن‌ها در بقاع متبرکه انجام می‌شود .
علیزاده با اشاره به طرح یاس نبوی هم‌زمان با ایام شهادت حضرت صدیقه طاهره(س) تصریح کرد : نشاط معنوی ، بصیرت عاشورایی ، ولایت علوی و اکمال دین ازجمله برنامه‌هایی است که در بقاع متبرکه اجرا خواهد شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار