• امروز سه شنبه بیست و چهارم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان گیلان ، حجت الاسلام والمسلمین تسخیری ، نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گیلان در همایش مدیران و خادمین بقاع متبرکه گیلان ، ضمن گرامیداشت پیروزی انقلاب و تبریک شکوه و عظمت مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ، گفت : مساجد محل عبادات ، ارتباط و محل وصل شدن به خداست , مساجد حق بزرگی بر گردن ما دارند مساجد فقط محل مجلس ختم و یا نماز نیست ، مساجدی که انقلابی نباشند حق آن ادا نشده است و هستند کسانی که مساجد را آباد می کنند ولی اعتقادی به آن ندارند ، مساجد همانطور که شفاعت می کنند شکایت هم می کنند .
وی همچنین افزود : خداوند میفرماید روز قیامت اجازه نخواهم داد پا بر روی زمین قرار دهید مگر اینکه پاسخ دهید آیا محبت اهل بیت(ع) ما را داشتید . این اهل بیت(ع) زندگی دنیا و آخرت ما را تغییر می دهد و خدمت به آنان و فرزندان آنان موهبت بزرگی است .
نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گیلان همچنین گفت : باید با افتخار گفت خدمت کردن به بقاع متبرکه و مساجد بالاترین هدیه است و آثار و برکات فراوانی برای هر دو دنیا دارد .
تسخیری همچنین گفت : دشمن امروز با تمام وجود طراحی نقشه هایی همچون آتش زدن بقاع ، مساجد ، تخریب روحانیت و شخصیت مذهبی دارد ، دلیل امروز این مسایل چراهایی است که اگر آگاهی و بصیرت نداشته باشیم قابل جبران نیست .
وی همچنین افزود : انقلاب ما از مساجد و بقاع متبرکه و با محوریت روحانیت آغاز شد ، امروز ضد انقلاب و اپوزیسیون به این نتبجه رسیدن برای مبارزه با انقلاب و مردم از راهی دیگر ورود کنند ، آنها متوجه شدند که مردم انقلابی با وجود کشته شدن بازهم محکم ایستاده اند و نقشه های آنان منجر به شکست شده است .
نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گیلان همچنین افزود : دشمنان به این نتیجه رسیدن که باید جنگ سخت را کنار گذاشت و آرام به جوانانی که متولد انقلاب نبودند نزدیک شد ، با ورود به دانشگاه ها و دانشجویان و القایات غلط به نسل جوان ، خواستند انقلاب را به گونه ای تغییر دهند که در دهه ۸۰ این طرح شکست خورد .
تسخیری همچنین گفت : دشمنان و ضدانقلاب با ایجاد فتنه ۸۸ خواستند از طریق مبارزات سیاسی نظام را به زانو در آورند که بازهم با رهبری و تدبیر هوشمندانه مقام عظمای ولایت و بصیرت و آگاهی مردم انقلابی این طرح نیز به شکست انجامید .
وی همچنین گفت : دشمنان بعد از این شکست وارد طرح دیگر برای براندازی این نظام شدند که آن فضای مجازی بود . دشمنان با آگاهی از استفاده ۴۰ میلیون کاربر نرم افزار تلگرام در ایران ، بستر خود را در فضای مجازی و با دسته بندی دقیق نقشه دیگری را رقم زدند .
تسخیری همچنین گفت : جریانی که رقم زدند این بود که اول از همه قبح روحانیت شکسته شود و ما دیدیم که چطور در چند جریان در کشور ، روحانیون مورد حمله اوباش قرار می گرفتند ، دشمن با اینکار می خواست با خرد کردن روحانیت که محور انقلاب بودند فضای جامعه را برای عملیات و نقشه های بعدی آماده سازند .
نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گیلان همچنین افزود : دشمن به این نتیجه رسیده که باید مساجد و حوزه علمیه را از انقلابی گری خارج کند و این اماکن کاملا سکولار اداره شود ، یعنی فقط نماز خوانده شود و دیگر هیچ نشست های بصیرتی و روشنگری ارایه نشود ، امروز جاسوسان دشمنان اسلام حتی در درجات بالای نظام اسلامی نفوذ می کنند تا بتوانند آرام به اهداف خود برسند .
وی همچنین گفت : امروز طرح دشمنان این است که می گویند مردم ایران باید ولی فقیه و اسلام داشته باشند ولی طوری که ما می خواهیم ، ما باید امروز مساجد و عملکرد خودمان را بروز نماییم تا بتوانیم در این نبرد عظیم فرهنگی جوانان و نوجوانان ما را در کنار خود حفظ نماییم . دشمنان درصدد راه اندازی اسلام دلخواه خود در کشور هستند/دشمن به شدت در صدد خارج کردن مساجد از انقلابیگری است

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار