• امروز چهارشنبه دوم بهمن 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

تمدید فراخوان مقاله کنگره ملی امام علی (ع) اوقاف گیلان

تمدید فراخوان مقاله کنگره ملی امام علی (ع) اوقاف گیلان

مهلت فراخوان مقاله کنگره ملی امام علی (ع) اداره کل اوقاف و امور خیریه استان گیلان تا 5 اسفند سال 90 تمدید شد.

 یک شنبه 23 بهمن 1390   1724  0      

حجت الاسلام والمسلمین عادلی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گیلان ضمن اعلام مطلب فوق افزود: از آنجا که بخشی از فرصت اختصاص یافته به ارسال مقالات همزمان با امتحانات دانشگاهها و مدارس بود و با درخواست های زیادی از سوی اساتید دانشگاهها ، معلمین ، دانشجویان و بعضا دانش آموزان برای تمدید مهلت ارسال مقالات مواجه شدیم با تصویب کمیته اجرایی کنگره فرصت فراخوان مقالات تا 5 اسفند سال 90 تمدید شد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گیلان با بیان اینکه کنگره مذکور 17 اسفند سال جاری در رشت برگزار خواهد شد گفت : کنگره همراه با فراخوان مقاله در 5 محور سیاسی ، فرهنگی اجتماعی ، اقتصادی ، حقوقی و ادبی است که علاقه مندان می توانند آثار خود را به دبیرخانه کنگره به نشانی رشت – گلسار – اداره کل اوقاف و امور خیریه استان گیلان – اداره فرهنگی ارسال نمایند.
عادلی افزود: بر اساس تصمیم کمیته اجرایی کنگره ، فراخوان مقالات و داوری آثار در سه بخش دانش آموزی ، دانشجویی و عمومی مورد نقد و داوری قرار می گیرد .
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گیلان افزود: موضوعات مختلفی برای مقالات در محورهای مذکور در نظر گرفته شده که در محور سیاسی عبارتند از: ابعاد سیاسی غدیر ، امام علی(ع) و برخورد با فتنه گران و دشمن شناسی از دیدگاه امام علی(ع) .
عادلی در خصوص موضوعات مقالات در محور فرهنگی اجتماعی گفت:جامعه سالم از نگاه امام علی(ع) ، جاذبه و دافعه امام علی(ع)، امر به معروف و نهی از منکر در کلام امام علی(ع)، علی (ع) و عدالت اجتماعی و کار و تلاش از منظر امام علی(ع) موضوع مقالات در محور فرهنگی اجتماعی می باشد.
وی توسعه اقتصادی از دیدگاه امام علی(ع)، کسب روزی حلال از دیدگاه امام علی(ع) و فقر زدایی از نگاه امام علی (ع) را به عنوان موضوع مقالات در محور اقتصادی و از حقوق بشر از دیدگاه امام علی(ع)، علی(ع) و حقوق متقابل مردم و حکومت و قضاوت در کلام و سیره امام علی(ع) به عنوان موضوعات محور حقوقی نام برد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گیلان همچنین از زیبایی شناسی کلام امام علی(ع) و تاثیر نهج البلاغه در متون ادبی فارسی به عنوان موضوع فراخوان مقاله در محور ادبی یاد کرد و گفت : مقالات می تواند دارای موضوعات دیگری هم به انتخاب نویسنده باشد که باید در 12 تا 15 صفحه با فونت14 و قلم میترا بر رویCD و یک نسخه پرینت شده به دبیر خانه کنگره ارائه شود که لازم است نشانی، کدپستی، شماره تماس ثابت و همراه و میزان تحصیلات نگارنده در آن ذکر شود.
وی همچنین از زیبایی شناسی کلام امام علی(ع) و تاثیر نهج البلاغه در متون ادبی فارسی به عنوان موضوع فراخوان مقاله در محور ادبی یاد کرد و گفت : مقالات می تواند دارای موضوعات دیگری هم به انتخاب نویسنده باشد که باید در 12 تا 15 صفحه با فونت14 و قلم میترا بر رویCD و یک نسخه پرینت شده به دبیر خانه کنگره ارائه شود که لازم است نشانی، کدپستی، شماره تماس ثابت و همراه و میزان تحصیلات نگارنده در آن ذکر شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار