• امروز دوشنبه دوم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

حجت الاسلام والمسلمین عادلی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گیلان ضمن اعلام مطلب فوق افزود: از آنجا که بخشی از فرصت اختصاص یافته به ارسال مقالات همزمان با امتحانات دانشگاهها و مدارس بود و با درخواست های زیادی از سوی اساتید دانشگاهها ، معلمین ، دانشجویان و بعضا دانش آموزان برای تمدید مهلت ارسال مقالات مواجه شدیم با تصویب کمیته اجرایی کنگره فرصت فراخوان مقالات تا 5 اسفند سال 90 تمدید شد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گیلان با بیان اینکه کنگره مذکور 17 اسفند سال جاری در رشت برگزار خواهد شد گفت : کنگره همراه با فراخوان مقاله در 5 محور سیاسی ، فرهنگی اجتماعی ، اقتصادی ، حقوقی و ادبی است که علاقه مندان می توانند آثار خود را به دبیرخانه کنگره به نشانی رشت – گلسار – اداره کل اوقاف و امور خیریه استان گیلان – اداره فرهنگی ارسال نمایند.
عادلی افزود: بر اساس تصمیم کمیته اجرایی کنگره ، فراخوان مقالات و داوری آثار در سه بخش دانش آموزی ، دانشجویی و عمومی مورد نقد و داوری قرار می گیرد .
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گیلان افزود: موضوعات مختلفی برای مقالات در محورهای مذکور در نظر گرفته شده که در محور سیاسی عبارتند از: ابعاد سیاسی غدیر ، امام علی(ع) و برخورد با فتنه گران و دشمن شناسی از دیدگاه امام علی(ع) .
عادلی در خصوص موضوعات مقالات در محور فرهنگی اجتماعی گفت:جامعه سالم از نگاه امام علی(ع) ، جاذبه و دافعه امام علی(ع)، امر به معروف و نهی از منکر در کلام امام علی(ع)، علی (ع) و عدالت اجتماعی و کار و تلاش از منظر امام علی(ع) موضوع مقالات در محور فرهنگی اجتماعی می باشد.
وی توسعه اقتصادی از دیدگاه امام علی(ع)، کسب روزی حلال از دیدگاه امام علی(ع) و فقر زدایی از نگاه امام علی (ع) را به عنوان موضوع مقالات در محور اقتصادی و از حقوق بشر از دیدگاه امام علی(ع)، علی(ع) و حقوق متقابل مردم و حکومت و قضاوت در کلام و سیره امام علی(ع) به عنوان موضوعات محور حقوقی نام برد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گیلان همچنین از زیبایی شناسی کلام امام علی(ع) و تاثیر نهج البلاغه در متون ادبی فارسی به عنوان موضوع فراخوان مقاله در محور ادبی یاد کرد و گفت : مقالات می تواند دارای موضوعات دیگری هم به انتخاب نویسنده باشد که باید در 12 تا 15 صفحه با فونت14 و قلم میترا بر رویCD و یک نسخه پرینت شده به دبیر خانه کنگره ارائه شود که لازم است نشانی، کدپستی، شماره تماس ثابت و همراه و میزان تحصیلات نگارنده در آن ذکر شود.
وی همچنین از زیبایی شناسی کلام امام علی(ع) و تاثیر نهج البلاغه در متون ادبی فارسی به عنوان موضوع فراخوان مقاله در محور ادبی یاد کرد و گفت : مقالات می تواند دارای موضوعات دیگری هم به انتخاب نویسنده باشد که باید در 12 تا 15 صفحه با فونت14 و قلم میترا بر رویCD و یک نسخه پرینت شده به دبیر خانه کنگره ارائه شود که لازم است نشانی، کدپستی، شماره تماس ثابت و همراه و میزان تحصیلات نگارنده در آن ذکر شود.
تمدید فراخوان مقاله کنگره ملی امام علی (ع) اوقاف گیلان

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار